REZERVACIJA

Apie mus

Svarstote, kur apsistoti Vilniuje ar apgyvendinti savo svečius?

 

Mieli Svečiai,

 

Sveiki atvykę į viešbutį Rinno  -  svetingiausią Vilniaus viešbutį 2011, 2012, 2014 bei  didžiausio pasaulyje kelionių patarėjo Tripadvisor  daug kartų apdovanotą "Certificate  of Excellence '' bei "Travellers' Choice".

 

Viešbutis “RINNO” – tai modernus 3*** PLIUS verslo klasės šeimos valdomas  viešbutis, įsikūręs ramioje Vingrių gatvelėje Vilniaus senamiestyje vos 10 min kelio pėsčiomis iki Vilniaus Rotušės bei Vilniaus autobusų bei geležinkelio stoties, 6km atstumu nuo Vilniaus tartptautinio oro uosto.

 

Atidarytą 2000 metais, „Rinno“ viešbutį jau rinkosi pasaulyje žinomi aktoriai, muzikantai, verslininkai ir kiti įžymūs žmonės. Beveik visi  svečiai renkasi viešbutį „Rinno“ pakartotinai dėl daugelio priežasčių: patogi vieta mieste, patrauklios kainos, poilsis terasoje, skanūs pusryčiai, jauki namų atmosfera, profesionalus aptarnavimas, dėmesys individualiems klientų poreikiams. Yra šimtai detalių, kurios nekrenta į akį, bet sukuria tai, ką vadiname tikruoju komfortu.

 

Viešbučio viduje – ramu ir jauku, hole ir viešbučio aukštuose eksponuojama daug originalių Lietuvos menininkų tapybos, grafikos darbų bei antikvarinių baldų. Viešbutyje – ypatinga švara ir tvarka, tai yra vienas mūsų prioritetų. Visuose šiltomis smėlio spalvomis dekoruotuose kambariuose yra palydovinius kanalus rodantys televizoriai ir veikia nemokamas spartusis belaidis internetas. Rytais siūlome mėgautis švediško stalo pusryčiais, kurių metu karštas patiekalas gaminamas individualiai.

 

Mes didžiuojamės savo darbuotojais, jie – darbštūs, draugiški ir gebantys suteikti informaciją visais klausimais. Mes tikime, jog geriausia reklama viešbučiui Rinno – patenkinti svečiai, kurie vėl ir vėl sugrįš į viešbutį arba parekomenduos Rinno kitiems.

 

Rezervuokite kambarį dabar. Skambinkite +370 5 2622828 arba rašykite į info@rinno.lt

 

 SPECIALŪS PASIŪLYMAI

Maloniai kviečiame pasinaudoti
specialiais pasiūlymais Plačiau

PARTNERIAI

Mūsų partneriai

Plačiau

KONTAKTAI

Susisiekite su mumis Plačiau